Sakurasou no Pet na Kanojo

Romantická komedie z prostředí školy, ve které jako hlavní hrdina vystupuje student jménem Kanda Sorata. Kanda žije na koleji jménem Sakurasou, která má sloužit jako kolej pro problémové děti ze Soratovy školy. Jednoho dne, se na Sakurasou přistěhuje Shiina Mashiro, krásná a brilantní umělkyně. Sorata si usmyslel, že by měl Mashiro chránit před podivíny ze Sakurasou, ale Mashiro má pro Soratu jedno překvapení. Nedokáže se sama o sebe postarat, když jde sama ven, tak se ztratí a v jejím pokoji vládne naprostý chaos. Ostatní na Sakurasou Soratovi řeknou, že má Sorata "Starost o Mashiro" a tak se musí obyčejný chlapec starat o brilantní umělkyni jako "pán o svého mazlíčka."

Tento díl můžete získat zde.

Chcete-li nás podpořit, nejlepší možností bude, když kliknete na reklamu, která je pro Vás zajímavá. Motivujete nás tím k tomu, abychom pokračovali v tom, co děláme.
Všechny filmy a videa nejsou na našich serverech. Naše stránky pouze odkazují na stránky a servery třetích stran. Webové stránky Katsutoshi.cz jsou v souladu se zákony DMCA ale i ČR a EU.